Masaże pielęgnacyjne

MASAŻE UJĘDRNIAJĄCE

Masaże kosmetyczne powodującą rozbicie tkanki tłuszczowej, przez co dochodzi do jej szybszego spalania. Zabiegi ze względu na swą intensywność w krótkim czasie pozwalają uzyskać efekt ujędrnienia i napięcia skóry. W dotyku skóra staje się przyjemnie gładka pozbawiona podskórnych grudek oraz cellulitu. Masaże zalecane są w seriach po 10 lub 12 zabiegów.

Masaż bańką chińską (antycellulitowy, wyszczuplający)

Jest to zabieg kosmetyczny i modelujący sylwetkę. Do zabiegu stosujemy chińskie bańki gumowe, które poprzez zassanie pozwalają nam wytworzyć podciśnienie. Podczas masażu stymulujemy głęboką tkankę podskórną powodując rozgrzanie, rozluźnienie, leprze przekrwienie i usprawnienie przepływu limfy. Masaż powoduje ujędrnienie i wygładzenie specyficznej pomarańczowej skórki głównie na udach i pośladkach, szybko zwalcza cellulite (już po 6-ciu zabiegach widać znaczną różnicę). Przyspiesza również spalanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejsza obrzęki.

Masaż wyszczuplający

Masaż najczęściej wykonywany jest na brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona oraz “boczki”. Zabieg ten zdecydowanie poprawia jędrność skóry, prowadzi do zmniejszenia bądź likwidacji cellulitu, modeluje ciało, a także prowadzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, dzięki czemu dochodzi do szybszego jej spalania – efekty widoczne już po kilku zabiegach.

Rosyjski masaż miodem

Wśród wielu zabiegów masaży, masaż ciepłym miodem jako jedyny poprzez swoje właściwości wyciąga z organizmu toksyny, które mogą zajmować nasze tkanki. Oczyszcza organizm na poziomie komórkowym, intensywnie dotlenia, uspokaja i relaksuje oraz powoduje silne rozgrzanie tkanek.

Wpływ zabiegu na organizm jest jednak dużo szerszy ponieważ działa także kosmetycznie na ciało powodując redukcję cellulitu. Zalecany jest także przy zastojach limfy, bezsenności i problemach z ciśnieniem. Działa również korzystnie przy nerwicy oraz depresji.

Zabieg można stosować na całe ciało lub wybiórczo na plecy, uda, pośladki, brzuch. Nie masuje się klatki piersiowej oraz twarzy. Często zabieg stosuje się na plecy ponieważ miodowy masaż skutecznie eliminuje sztywność mięśni, napięcie wywołane stresem oraz dolegliwości bólowe i zmiany trądzikowe. Wzmacnia również system odpornościowy.

U pacjentek, które chcą skutecznie walczyć z cellulitem oraz rozbijaniem tkanki tłuszczowej polecamy masaż miodem na brzuch, uda oraz pośladki. W przypadku masaży kosmetycznych zabieg może być odczuwalny na granicy bólu, najtrudniejsze dla pacjentki są pierwsze 3 zabiegi.